İstanbulspor'dan sert tepki! “TFF'ye başarılar!” – En güncel spor haberleri

Fatih Karagümrük yenilgisinin ardından Süper Lig'e veda eden İstanbulspor, TFF'ye tepki gösterdi.

İstanbulspor'dan yapılan açıklamada, “Düştüğümüz yerden çıkacağız ama siz düştüğünüz bataklıktan ASLA çıkamayacaksınız, ömrünüz boyunca bu utançla mücadele edeceksiniz!” Söylendi.

İşte İstanbulspor'un yaptığı açıklamanın tam metni:

“Sağol TFF!

Kulübümüzün sezon başından bu yana uğradığı planlı haksızlıklar ne yazık ki bugün de devam etmekte ve kulübümüzün hakem hataları nedeniyle kaybettiği onlarca puana bir yenisi daha eklenmektedir.

Bu kararlara şaşırmıyoruz. Ancak alın teriyle mücadele eden oyuncularımızın, gece gündüz büyük fedakarlıkla çalışan kadromuzun ve fedakar taraftarlarımızın umutlarının bilerek yok sayılmasından Türk futbolu ve İstanbulspor camiası adına üzüntü duymaktayız.

Elbette TFF ve kurullarının vicdanlı bir yaklaşım sergilemesini bekleme hatasına düşmeyelim; Ancak TFF ve Konseylerinin adalet, vicdan gibi kavramları kaybetmiş olmasına rağmen nasıl hala bu koltukları işgal edebildiğini anlayamıyoruz.

Bugün bazılarının hayal ettiği gibi Süper Lig'e veda etmiş olabiliriz ama kendi ayakları üzerinde duran, doğru olduğuna inandıklarını her yerde söyleyen, gerçek yüzünü her fırsatta ortaya çıkarmak için mücadele eden bir kulüp olmaya devam edeceğiz. fırsat. Biz düştüğümüz yerden çıkacağız ama siz düştüğünüz bataklıktan ASLA çıkamayacaksınız ve tüm hayatınız boyunca bu utançla mücadele edeceksiniz!

TFF ve yönetim kuruluna rağmen mücadeleden asla vazgeçmeyen İstanbulsporumuz, Türk gençliğine güvenen, Türk futboluna çağdaş normlarla eşlik eden, Süper Lig'de olduğu gibi tarihine yakışır bir şekilde TFF 1. Lig'de de mücadele etmeye devam edecektir. ve ülke futboluna katkıda bulunmak.

Hedeflerine ulaşmak için onurla mücadele eden tüm kulüplerimize başarılar diliyor, Türk futbol kamuoyunu saygıyla selamlıyoruz.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber