Seren Serengil, sokak köpekleriyle ilgili yasa teklifini duyunca çılgına döndü! “5000 köpeğe bakabilirim, umurumda bile değil”

Sokak Hayvanları Kanunu'nda sona gelindi. Sokak köpekleri sorununun çözümüne yönelik hazırlanan yasa tasarısının önümüzdeki haftalarda TBMM Başkanlığı'na sunulması gerekiyor.

Teklifin detayları şoke etti; Önce sokak köpekleri sahiplendirilecek. 30 gün içerisinde sahiplenilmeyen köpeklere ötenazi yapılacak.

Köpeklerin uyutulması kararına haberi duyan ünlüler tepki gösterdi. Seren Serengil bu yasaya karşı çılgına döndü ve şöyle dedi: “Ben 5000 köpeğe bakabilirim, onların bokunu bile vermem.” “Ben ayakta duracağım, canımı vereceğim, onları vermeyeceğim” dedi.

“EKREM İMAMOĞLU'NA GÜVENİYORUM”

Serengil, şunları söyledi: “Bu ülkede köpeği uyutmak diye bir şey yok ama buna kalkışanların ölüm haberlerini bu yıl duyacağız, burada yazdım. Allah bütün planları bozar. Ben Ekrem İmamoğlu'na güveniyorum, bu kanun o meclisten geçmez. “Sana inanıyorum, bize söz verdin, bu cehalete son ver, yoksa sıra bize gelecek” diye yazdı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şaşırtıcı veda!  O isimle sette gerilim...Şaşırtıcı veda! O isimle sette gerilim…
Stil başarılıydı! Stil başarılıydı! “Bu elbiseyi herkes giyemez”
Kızı büyüdü ve kocaman oldu!  Sonu şaşırtıcıydıKızı büyüdü ve kocaman oldu! Sonu şaşırtıcıydı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş