Seçil Erzan davasında yeni gelişme! Futbolcularla ilgili yapılan başvuruyla ilgili karar çıktı

7 sanıklı ve aralarında spor dünyasından ünlü isimler Arda Turan, Emre Belözoğlu’nun da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla 252 yıla kadar hapis cezası istenen banka şube müdürü Seçil Erzan’ın yargılandığı duruşma öncesinde, Denizbank’ın yönetim kurulu üyeleri ve yetkilileri Fernando Muslera ve Selçuk İnan, çok sayıda futbolcu hakkında “tefecilik” suçundan şikayette bulunmuştu.

“CEZA YARGILAMASINA YER YOK” KARARI

Oda TV’nin haberine göre, İstanbul Başsavcılığı, bu suçlamayla ilgili olarak tüm futbolcular hakkında “adli işlem yapılmasına yer olmadığına” karar verdi. Cumhuriyet Başsavcısı, kararında hukuki unsurların bulunmadığını belirtti. Aynı şikayet kapsamında Fatih Terim’in yardımcısı ve tercümanı Musa Mert Çetin hakkında da “kovuşturmaya yer olmadığı” kararı verildi.

Denizbank’ın “bankanın itibarına zarar verme” şikâyetiyle yaptığı itirazda, Emrah Çolak, Emre Çolak, Musa Mert Çetin ve Selçuk İnan hakkında cezai soruşturma yapılmasına yer olmadığı belirlendi. Oyuncuların avukatı Rezan Epözdemir ve söz konusu diğer isimler de suçlamalara karşı kendilerini savundu.
Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

İlk sayfa
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanunların verdiği yetkiyle bu seçim benim son seçimimdir.Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanunların verdiği yetkiyle bu seçim benim son seçimimdir.
Kadınlar Günü'nde korkunç kaza!  Dr. Feray Balkan eski eşi tarafından vurularak öldürüldüKadınlar Günü’nde korkunç kaza! Dr. Feray Balkan eski eşi tarafından vurularak öldürüldü
MOSSAD'a bilgi sızdıran 7 kişi hakkında karar!MOSSAD’a bilgi sızdıran 7 kişi hakkında karar!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber