Mourinho'nun F.Bahçe maçı! Artık Ali Koç taşındı, ilk teklif geldi bile… F.Bahçe

Fenerbahçe başkanlık seçimi öncesinde adaylığını resmen açıklayan Aziz Yıldırım'ın “Seçilirsem Mourinho'yu getiririm” sözleri çok konuşulurken, şimdi de Ali Koç'tan sürpriz bir hamle geldi.

ALİ KOÇ DA NİŞANLANDI

Mevcut başkan Koç da adaylığını yeniden açıklarken, Aziz Yıldırım'ın F.Bahçe'de Mourinho ile gündemi değiştirmesinin ardından Ali Koç ve ekibi de Mourinho için hamle yaptı.

TEKLİF GÖNDERİLDİ

TTbIN4jM90mocpcNlrc3qA

Fanatik'in haberine göre sportif direktör Mario Branco daha önce vatandaşı Jorge Mendes'in antrenörüyle iletişime geçerek ilgilendiğini belirtmişti.

Salı günü Branco ve Mendes arasında bir görüşme daha gerçekleşti. Sarı-lacivertli takımın sportif direktörü, Ali Koç'un seçimi kazanması durumunda Mourinho'yla çalışma teklifini Mendes'e iletti.

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME

Jose_Mourinho

Dünyaca ünlü yöneticinin bunu dikkate aldığı kaydedildi. Tıpkı Aziz Yıldırım gibi Ali Koç'un da yakında Jose Mourinho ile yüz yüze görüşmesi bekleniyor.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
F.Bahçe'den muhteşem transfer!  Beşiktaş'la anlaşma sağlayamayan Cenk Tosun, Sarı-Lacivertli takıma katıldı...F.Bahçe'den muhteşem transfer! Beşiktaş'la anlaşma sağlayamayan Cenk Tosun, Sarı-Lacivertli takıma katıldı…
Derbinin bilet fiyatları dudak uçuklattı!  Kara borsa...Derbinin bilet fiyatları dudak uçuklattı! Kara borsa…
Artık kesinleşti, sonunda bir araya geliyor!  Galatasaray'dan Barcelona'ya teklifArtık kesinleşti, sonunda bir araya geliyor! Galatasaray'dan Barcelona'ya teklif

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber