İstanbul Pazarlama Zirvesi'nin Kırılma Noktası 13 Mayıs'ta Zorlu PSM'de gerçekleşecek

Her yıl iş, pazarlama ve iletişim profesyonellerini bir araya getiren İstanbul Pazarlama Zirvesi, ilk etkinliğini 2024 yılında gerçekleştireceğini duyurdu. Kırılma Noktası temasıyla 13 Mayıs'ta Zorlu PSM'de gerçekleştirilecek etkinlik, sektör uzmanlarını ve sektör uzmanlarını ağırlayacak. binlerce katılımcı.

İstanbul Pazarlama Zirvesi, yapay zeka ile yeniden tanımlanan iş dünyasını incelemek, sürdürülebilirliğin etkilerini açıklamak ve yeni dönemde ortaya çıkacak pazarlama iletişimlerini aktarmak amacıyla zirvenin temasını “Kırılma Noktası” olarak belirledi.

“Somer Chef” mutfak dünyasını pazarlama profesyonelleriyle buluşturacak

Sektörün en büyük isimlerini sahnede katılımcılarla buluşturan İstanbul Pazarlama Zirvesi'nin bu yılki ilk konuşmacıları belli oldu. MasterChef Türkiye jüri üyesi olarak bilinen Efendy Grup'un kurucusu Şef Somer Sivrioğlu, İstanbul Pazarlama Zirvesi'nde sahneye çıkacak. Birçok restoran markasının da yaratıcısı olan Sivrioğlu, katılımcılara mutfak markasının tarihçesini anlatacak.

Dünyanın önde gelen şirketlerinin yöneticileri sahnede yer alacak

6-istanbul-pazarlama-toplam-873

Global ve yerel pek çok markayı sahnesine taşıyan İstanbul Pazarlama Zirvesi, bu yıl teknoloji dünyasının önemli markalarını ağırlayacak. Microsoft Türkiye Müşteri Deneyiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Meta Ajanslar ve Ekosistem Ortaklıkları Başkanı Serkan Tavşanoğlu ve FRANK Yönetici Ortağı Nehir Yurduşen Tosun, CarrefourSA Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Direktörü Melis Karatay Ebin, Mehmet Gökmen BCG Platinion Genel Müdürü, BCG Müdür Yardımcısı Cemil Cemiloğlu. Lezzet Arasi Restaurants & CarrefourSA Mutfak grubunun yöneticisi Gökhan Sabuncu, teknoloji dünyasının geleceğini anlatacak.

Ajansların geleceğine, pazarlama ve iletişim dünyasına ışık tutacak

-istanbul-pazarlama-zirvesi-yılın-ilk-etkinliğini 13mayıs-13-mayıs'ta-düzenleyecek-ou3e_cover

Pazarlama ve iletişim ekosisteminden pek çok ismin konuşmacı olarak katılacağı İstanbul Pazarlama Zirvesi'nde ajans dünyasından isimler de öne çıkıyor. Alaaddin Başkan Yardımcısı ve Yönetici Kreatif Direktörü Hande Çeviköz Doğru, Spor Pazarlama Ajansı KAG Medya Kurucusu ve QReal Kurucusu Anıl Güler, BBA Danışmanlık Kurucusu Burcu Ağma, Karnaval Medya Grubu CEO'su Burak Can, Odea Kurumsal Pazarlama ve İletişim Grup Başkanı Bank Zeynep Karaman, Jüpiter Kurucusu Kerem Kanık, TechOne VC Yönetici Ortağı Yiğit Arslan ve Destek Patent CEO'su Faruk Yamankaradeniz gibi önemli isimler, pazarlama dünyasındaki yeni trendlere değinen konuşmalarını yapacak.

İstanbul Pazarlama Zirvesi'nin sponsorları arasında Türkiye Sina Kalkınma Bankası, Toyota, Alaaddin, Günsan Elektrik, E-Bebek, Digital Exchange, CarrefourSA ve TAB Gıda gibi önemli markalar yer alıyor. 13 Mayıs 2024 tarihinde Zorlu PSM'de gerçekleştirilecek olan İstanbul Pazarlama Zirvesi Kırılma Noktası ile ilgili detaylara etkinlik web sitesinden ulaşılabilir.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir ilde günün gündemini oluşturan karar!  Yeni başkan öne çıktı: Türklere 400 lira, mültecilere 10 bin lira..Bir ilde günün gündemini oluşturan karar! Yeni başkan öne çıktı: Türklere 400 lira, mültecilere 10 bin lira..
İliç maden faciasında yeni gelişme!  2 işçi...İliç maden faciasında yeni gelişme! 2 işçi…
Uzun zamandır görülmedi: 81 ilin tamamında yağmur yağıyor!Uzun zamandır görülmedi: 81 ilin tamamında yağmur yağıyor!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber