Günün gündemi Kocaeli'de çekilen fotoğraflardı! İbrahim Efe AK Parti'den istifa etti

Şehir hastanesi çevresinde yapılan düzenlemeler sırasında İzmit Belediyesi ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanları 25 Mayıs'ta yüz yüze görüştü. İddiaya göre İzmit Belediyesi ekipleri, Tavşantepe Mahallesi'ndeki şehir hastanesi yakınındaki yolun asfaltlama çalışması için bölgeye gitti. Bu sırada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile aynı sokakta çalışan İzmit Belediyesi çalışanları arasında kavga çıktı. Olay nedeniyle İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de bölgeye gitti. Çıkan çatışmada İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Efe kendini yere atarak yuvarlandı. Söz konusu görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

GÖREVİNDEN VE AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ

AK Kocaeli Partisi İl Başkanlığı dün, İbrahim Efe hakkında disiplin işlemi başlattığını duyurdu. Bugün AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Efe, görevinden ve partisinden istifa ettiğini duyurdu.

“HERKES SONUCA BAKACAK”

Efe, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “Herkes sonucu izliyordu. Kimse sormadığından olsun ya da olmasın. Arsız değildim, arsız değildim, hırsızlık yapmadım. Hiçbir zaman bulaşmadım. Bu durum hiçbir şekilde değerli dostlarımızın yüzünü küçültmez. Bölge, parti, etnik köken fark etmeksizin herkes iyi ve kötü zamanlar yaşar. Durumuma ve her şeye rağmen, zaman ne olursa olsun, her koşulda, bir kazada görev yaptım. Vatandaşımıza hizmetin adı, anlık öfke kontrolüne yenik düştüm… Üzüldüm… Sonrasında yaşananlar beni, özellikle ailemi çok etkiledi, bizim de insan olduğumuzu, incindiklerini, duygularımızın, duygularımızın görmezden gelindiğini unuttular. Böyle bir linç girişimi kamuoyu önünde yapılmıştır. Yaşanan olaylar bizi asla yolumuzdan alıkoyamaz. Kimseye kızgın değilim, kırgın değilim ama süreçte tavır alan dostlarımıza, meslektaşlarımıza da teşekkür ediyorum: “Bu nedenle ailemin ve partimin daha fazla zarar görmemesi için istifa ediyorum. İzmit belediye meclisi üyesi ve sevdiğim partiden bir üye” dedi.

Kaynak: İHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İzmir'de tekstil deposunda yangın!  1 kişi yaralandıİzmir'de tekstil deposunda yangın! 1 kişi yaralandı
İsrailliler Netanyahu'nun istifasını istemek için yeniden sokaklara çıktı!  Polis göstericilere sert müdahale ettiİsrailliler Netanyahu'nun istifasını istemek için yeniden sokaklara çıktı! Polis göstericilere sert müdahale etti
İğrenç kaza!  Cinsel organını çıkarıp genç kıza mastürbasyon yaptıİğrenç kaza! Cinsel organını çıkarıp genç kıza mastürbasyon yaptı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber