Esra Ezmeci dedi ki: “İtiraf etmek erkek için zordur”! “Benimden vurulmuş gibi hissettim” dedi.

Klinik psikolog Esra Ezmeci, hem programında hem de sosyal medyada aldığı itirafları paylaşıyor. İtiraflarıyla ağzını açık bırakan Esra Ezmeci, Yeni Baştan programının konuğu Rasim Bey’i de dinledi.

“Erkeğe itiraf etmek zordur” diyerek konuyu açan Esra Ezmeci’nin konuğu Rasim Bey, eski aşkından bahsetti.

Kızının kız arkadaşının ailesiyle tanıştığı gün şok olduğunu anlatan Rasim Rasim, şunları söyledi: “Kızımın kız arkadaşının annesi benimle buluşmaya geldi, elimi sıkmak için döndüm, şok oldum, kızımın kız arkadaşının annesi, eski aşkım Ayşe. … Döndü bana elini uzattı, ben de döndüm elimi uzattım, ellerimiz havada kaldı… Tansiyonum düştü. “Eşimi mağdur etmek istemiyorum, utanıyorum” eşimin” dedi.

birçok

ESRA EZMECİ DE ŞAŞIRDI

Rasim Bey de, “Bu arada ben de ‘Yok hayır bu kadın bana hamileydi, gidince aşıktık, babası onu kendisinden başkasıyla evlendirmiş’ dedim” dedim. , ‘Yok ya çocuk benim olsaydı, ya kardeş olsalardı…'” Esra Ezmeci, “Allah esirgesin” deyince şaşırdı.

Esra Ezmeci misafirine “Sana benziyor mu?” diye sordu. Sayın Rasim şunları söyledi: “Kendimi onun babasıymışım gibi hissediyorum.”

Şef GPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“Bu tür mesajlara çok kızıyorum” diye paylaştı.
Muskovit tarzı çok popülerdi!  Önden ve arkadan poz verdi, yorum aldıMuskovit tarzı çok popülerdi! Önden ve arkadan poz verdi, yorum aldı
Dediler: “Uzlaşma olmayacak” dediler! tatilin detayı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber