Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de – Son Dakika Türkiye Haberleri

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yayımlayıp imzaladığı kararla Mustafa Çelik, 2, 3 ve 4. maddeler uyarınca Türkiye Cumhuriyeti'nin Angola Cumhuriyeti Büyükelçisi olarak atandı. 3.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu, 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 4'üncü maddesi uyarınca görevden alındı. 3.

Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü görevine Muharrem Kurt, Bakanlık bünyesinde açık olan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine ise Özge Aydiş Toy atandı. Samsun İl Müdürü Tekin Balcı ve Rize İl Müdürü İdris Altuntaş da Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından görevden alındı. Amasya İl Müdürlüğü'ne Mersin İl Müdürü Veysel Topkaya, Bitlis İl Müdürlüğü'ne Vefa Akdoğan, Çorum İl Müdürlüğü'ne Sahit Aydın, Elazığ İl Müdürlüğü'ne Ömer Faruk Ergün, Hakkari İl Müdürlüğü'ne Abdulhalim Ünalan, Hakkari İl Müdürlüğü'ne Müslüm Ferdi Bozkurt Kahramanmaraş Müdürlüğü, Kastamonu İl Müdürlüğüne Harun Köksalan, Malatya İl Müdürlüğüne Ali Sait Çeçen, Manisa İl Müdürlüğüne Mustafa Kılıç, Mersin İl Müdürlüğüne Naci Yılmaz, Muğla İl Müdürlüğüne Isparta İl Müdürü Yakup Kütük İl Müdürlüğü, Muş İl Müdürlüğü'ne Ahmet Kırtay, Ordu'ya ise Sivas İl Müdürü Harun Tan katıldı. İl Müdürlüğüne, Sivas İl Müdürlüğüne Özgür Kırmızıtaş, Samsun İl Müdürlüğüne Bayburt İl Müdürüne Kemal Gümrükçü, Şırnak İl Müdürlüğüne Salih Kaya, Tokat İl Müdürlüğüne Kıymet Boztaş, Yozgat İl Müdürlüğüne Arif Topal atandı. Zonguldak İl Müdürlüğüne ise Mehmet Türkmen Köse atandı. Görevden alma ve atamalar, 16.12.2011 tarih ve 4664 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2. ve 3. maddeleri uyarınca gerçekleştirilmiştir. 3.

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Şükran Doğan, Workforce International Genel Müdür Yardımcısı Metehan Özcan ve Sosyal Medya Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Bülent Aytaç katıldı. Dernek Güvenlik Enstitüsü, kovuldu. Çalışma Genel Müdürlüğü için aynı lokasyon, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Baş, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcısı Ali Aybey, Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü için Oğuz Tuncay ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü için Oğuz Tuncay Avrupa Birliği, Oryantasyon ve Denetim Müdürlüğü'nde İş Müfettişi Bekir Aktürk, Stratejik Geliştirme Müdürlüğü'nde İbrahim Esenkar, Sosyal Güvenlik Kurumu Oryantasyon ve Teftiş Müdürlüğü'nde Ticaret Başmüfettişi Bülent Uğur Ecevit, Milletvekili Engin Akyol ve Mustafa Işık genel müdürleri. Türkiye İş Kurumu genel müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu yönetim kurulu üyesi Murat Doğanay, Sosyal Güvenlik Kurumu emeklilik hizmetleri genel müdür yardımcısı Necmettin Öz, Sosyal Güvenlik Kurumu sosyal güvenlik genel müdür yardımcılığına Mürsel Baki atandı Sosyal güvenlik kurumundan sigorta primleri.

Et ve Süt Enstitüsü Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu'nda boşalan üyeliklere Hasan Davulcu ve Ersin Dilber atandı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş